Loading...

Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen öğrenci taşıma sistemi, maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Çocuklar, hepimizin en değerli varlıklarıdır. Bu nedenle okul taşımacılığında çocukların güvenliğini ön planda tutan her türlü yatırım yapılmaktadır. Karayolları Trafik Kanunu ve Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği şartlarını sağlayan, 5 yaşını geçmemiş ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren Yeni Armada Turizm, şoförlerini, en az 7 yıl tecrübeli, sabıkası bulunmayan, alkol kullanmayan, çocuk sahibi adaylar arasından sınav ile seçmektedir.

Okul araçları, özel programlar ve haritalar ile uydudan izlenmektedir. Öğrenciler, zamanında evlerinin önünden alınmakta ve yeniden aynı yere getirilmektedir. Koltuk sayısından fazla öğrenci alınmamaktadır.

Yeni Armada Turizm, daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, araç düzenlemelerini yapan bir organizasyon sorumlusunu, veli–firma ilişkilerini düzenleyen ve ortaya çıkan sorunlara çözüm arayan bir müşteri temsilcisini her okulda görevlendirmektedir.

Öğrenci yoğunluğunun çok az olduğu semtlerde bile okul taşımacılığı hizmeti sunan Yeni Armada Turizm, prensiplerinden ödün vermeden öğrencilerin güvenliği ve konforunu düşünerek çalışmaktadır.

En büyük referansı, taşıdığı öğrenciler ve onların velileridir.

Öğrenci taşımacılığında kullanılan GPRS teknolojisi sayesinde servisler, harita üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir. Araçların izlediği güzergah, hız, servis başlangıç ve bitişi bu sistem sayesinde gözlem altında tutulmaktadır.

İsteyen velilerimiz de sisteme dahil olarak çocuklarını seyahat süresince düzenli olarak izleyebilmektedirler. GPRS sistemi yardımıyla özellikle veliler, trafik şartlarına bağlı olarak, servisin erken yada geç gelmesi gibi durumları izleyebilecek ve daha planlı hareket edebileceklerdir.