Loading...

TRANSFER HİZMETLERİ

Hizmet sektöründeki öncülüğüne Transfer Hizmetleri'ni ekleyerek, tüm ihtiyaç ve talepleri karşılamaya yönelik tasarlanmış son model araçlar ile size en kısa mesafelerde bile VIP hizmetini sunmayı hedefledik.

Bu hedefimiz doğrultusunda transferlerimizde kullandığımız tüm araçlarımızın bakımı, temizliği, iç dizaynı rahatlığınız ve konforunuz gözününde bulundurularak hazırlandı.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli, usta şoförlerimiz  ve eğitimli personelimiz şirketlerin misafir, yönetici ve personeli için Havalimanı-Otel, Otel-Havalimanı, yurtdışı misafir karşılama, yurtdışı misafir gezileri için hepsi birbirinden konforlu minibüs,midibüs ve otobüslerimizi hizmetinize sunuyor.

Tüm araçlarımız günlük bakım kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Araçlarımızın rutin günlük kontrolleri araç size ulaştırılmadan yapılır ve günlük yaşamınızdaki değerli dakikalarınız aksatmamak için araçlar kontrol edilmeden transfere gönderilmez.

Tüm transfer araçlarımızın araç sigortaları, kaza sigortaları, ferdi (yolcu) sigortaları yapılır.

Tek yapmanız gereken aracınızı seçmeniz ve belirttiğiniz zamanda kapınızda size özel tahsis edilmiş şoförünüzün size kapınızı açmasını beklemeniz.